O nas

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Witamy na stronach BHP-FIRE. Specjalizujemy się w obsłudze firm oraz instytucji pod kątem bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. BHP-FIRE to gwarancja bezpieczeństwa 24h/dobę 365 dni w roku.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy firmą działającą w branży Ochrony Przeciwpożarowej oraz Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Zespół naszych pracowników składa się z wysoko kwalifikowanej kadry specjalistów, co pozwala na realizację każdego zlecenia, niezależnie od miejsca i wielkości zadania.

 
 
 
 

Mamy nadzieje, że nasza oferta spotka się z Państwa uznaniem, a ewentualna współpraca zaowocuje nie tylko sukcesem Państwa Przedsiębiorstwa, ale również przyniesie wiele satysfakcji, gdyż zadowolenie naszych Klientów jest dla nas priorytetowym założeniem. Jesteśmy przekonani, że dzięki profesjonalizmowi naszej firmy przyczynimy się do minimalizacji ryzyka wypadkowego, budowania zdrowej atmosfery wśród pracowników, a pośrednio także do zwiększania wydajności Pracy.

Do współpracy z naszymi Klientami podchodzimy bardzo elastycznie. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, chętnie zmodyfikujemy zakres naszych usług, dostosowując je do Państwa indywidualnych potrzeb. Przede wszystkim gwarantujemy dobrze wykonaną pracę przez doświadczony i wykwalifikowany zespół. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt.

Życzymy bezpiecznej pracy!

Z poważaniem
mgr inż. Szymon Żebrowski